piątek, 22 kwietnia 2016

"Domy jak lusterka" - warsztaty

Wyobraź sobie sto osób i sto różnych domów... Warsztatowa podróż do osobliwego miasta, w którym odnajdziemy MAUM oraz nasze marzenia.


Być może istnieje takie miasto, nieoznaczone na żadnej mapie świata. Znajdują się w nim niespotykane domy, w których można się przeglądać. Jak w lusterkach. Przygotuj się na długą wyprawę w nieznane. Książka "MAUM. Dom duszy" Kim Hee-Kyung i Iwony Chmielewskiej stanie się naszym kompasem. Podczas spotkania warsztatowego poznamy znaczenie koreańskiego słowa MAUM, które pomoże nam odnaleźć właściwą drogę. Każdy uczestnik spotkania skonstruuje unikalny papierowy dom, w którym rozgości się i zamieszka "coś" bliskie mu i drogie. Podczas rozbudowy zagadkowego miasta będziemy myśleć, marzyć, patrzeć, słuchać, dzielić się i odczuwać, aby na koniec - uważnie i wnikliwie - rozejrzeć się po kątach i zakamarkach... naszego własnego MAUM. 

Brzmi tajemniczo?  Wyruszamy w drogę?

Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 6-10 lat. Spotykamy się w sobotę 23 kwietnia, o godz. 13.00, w Czytelni Barbary (ul. Świdnicka 8c). Na wydarzenie obowiązują zapisy: literatura@wroclaw2016.pl. 

Współorganizator spotkania: Wydawnictwo Warstwy 

Zapraszam:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz