czwartek, 1 listopada 2012

Konstrukcyjnie

Australijski wynalazek do łączenia niepotrzebnych pudełek i rupieci z pewnością znajdzie swoje odpowiedniki w każdym "castoramopodobnym" sklepie, ale życie podobno należy sobie ułatwiać. Na zestaw Makedo trafiłam w salonie z gazetami i nie potrafiłam mu się oprzeć: 

Jeszcze nigdy składanie kartonowego samochodu nie przebiegało tak sprawnie. Przez chwilę nawet zastanawiałam się, czy aby nie było zbyt łatwo. Genialnie proste narzędzie do łączenia tekturowych elementów polubią najmłodsi konstruktorzy.4 komentarze:

 1. Ja ich stronę od dawna obserwowałam i ostatnio znalazłam te zestawy "w pewnym popularnym sklepie". Fajne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwując losy naszego zestawu powoli (bardzo powoli) dochodzę do wniosku, że jednak coś nam po drodze w tych zabawach się gubi. Ale jeszcze nie wiem co.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wprowadzenie gotowców?
  A czy nie można tego traktować tych złączek jako części następnych prac i konstruować czegoś innego? W sumie, gdy chcesz skręcić szafę, to idziesz do sklepu i kupujesz odpowiednie śruby. Tak się zastanawiam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, ale...
  kiedyś przyczepienie kierownicy do podobnego samochodu było wyzwaniem na pół dnia. I to dla całej rodziny:) Teraz zajmuje góra minutę i nie ma przy tym większych emocji.

  Nie zaprzeczam, że zestawy są bardzo fajne:)

  OdpowiedzUsuń